Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Property In

Aleja Niepodległości 158 lok. 14 Warszawa

784 111...

784 111 791

506 088 008

biuro czynne: otwarte teraz do 18:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

property-in.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Adam Sieniawski
  • Przemysław Adamiec
  • Natalia Kasperek
  • +13

O nas

Profesjonalizujemy się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami tj. sprzedaż, zakup czy też najem.

Najwyższy standard, bezpieczeństwo i satysfakcja to nasze główne priorytety przy obsłudze potencjalnych Klientów. Nasza praca to nasza misja. Żyjemy nieruchomościami - kompleksowo podchodzimy do sprawy. Podejmujemy decyzje odważnie i z determinacją, dążąc do jednego, prostego celu - korzystny efekt finalny.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

54

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Property In

Filtruj

1 480 000 zł74,70 m² 19 812,58 zł/m²

Adam Sieniawski

Adam Sieniawski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pok. | ostatnie piętro | duży taras | Osiedle Saska | Szukasz przestronnego mieszkania w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji na Gocławiu?...

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł66,19 m² 12 675,63 zł/m²

Michał Światłoń

Michał Światłoń

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskiej Białołęce przy ul. Głębockiej 115. Podstawowe parametry...

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł52 m² 15 961,54 zł/m²

Mikołaj Rałowiec

Mikołaj Rałowiec

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

| 2pok. | mokotów | Aleja Wilanowska | zamknięte osiedle | Umów się na prezentację i przekonaj o wyjątkowości oferty i samego mieszkania!...

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł65,36 m² 14 305,39 zł/m²

Adam Sieniawski

Adam Sieniawski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przed prezentacją zapoznaj się z wirtualnym spacerem po nieruchomości. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,36 m położone na Bemowie,...

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł33,18 m² 18 685,96 zł/m²

Mikołaj Rałowiec

Mikołaj Rałowiec

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

W galerii zdjęć są dwie wizualizację mieszkania. Kawalerka do remontu z możliwością przerobienia na dwa pokoje. Warszawa, mokotów, ul. al....

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł40 m² 19 875 zł/m²

Mikołaj Rałowiec

Mikołaj Rałowiec

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Warszawa, mokotów, ul. Egejska 17b metraż: 40 mkw piętro: 5 z 5 pełna własność, możliwość...

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł166 m² 5 722,89 zł/m²

Michał Piotrowicz

Michał Piotrowicz

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

*** dzień otwarty *** Zapraszam na dzień otwarty 13.05 w środę w godzinach 15-19 :) Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony...

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

Adam Sieniawski

Adam Sieniawski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Przed kontaktem i prezentacją koniecznie zapoznaj się z wirtualnym spacerem po nieruchomości! Poranna kawa na tarasie, widok na zieleń, staw...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł188 m² 3 718,09 zł/m²

Przemysław Adamiec

Przemysław Adamiec

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 162 m²

Dom wolnostojący w zielonej okolicy - 20 minut od Puław, blisko trasy S17! Przed umówieniem prezentacji zapraszam do zapoznania się...

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł56,50 m² 18 407,08 zł/m²

Mikołaj Rałowiec

Mikołaj Rałowiec

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe narożne mieszkanie do wprowadzenia. Przed prezentacją zapoznaj się ze spacerem wirtualnym po mieszkaniu. Warszawa, ursynów, ul. Kłobucka 6a...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł89,01 m² 13 481,63 zł/m²

Mikołaj Rałowiec

Mikołaj Rałowiec

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

| 4pok. | spokojna okolica | balkon | dobry rozkład | Umów się na prezentacje i przekonaj o wyjątkowości oferty i samego mieszkania!...

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

Michał Piotrowicz

Michał Piotrowicz

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Hożej 39 w ścisłym centrum Warszawy. Dostępna od 1 lipca! Lokal...

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

Adam Sieniawski

Adam Sieniawski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku. Nowe, nigdy wcześniej niezamieszkiwane. Wymagany najem okazjonalny. Co: mieszkanie 2 pokoje Gdzie:...

Szczegóły ogłoszenia

184 900 zł35 m² 5 282,86 zł/m²

Agnieszka Łubkowska

Agnieszka Łubkowska

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokoje | nowa cena | idealne pod inwestycję Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone na 4. piętrze w budynku wielorodzinnym w Opolu...

Szczegóły ogłoszenia

274 200 zł2 742 m² 100 zł/m²

Tomasz Szwangruber

Tomasz Szwangruber

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 atrakcyjne działki (sprzedaż tylko razem) położone w malowniczej dolinie Łyny w Dobrym Mieście. Podstawowe informacje: - działka...

Szczegóły ogłoszenia

75 600 zł756 m² 100 zł/m²

Przemysław Adamiec

Przemysław Adamiec

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana | 756 M2 | ponikwa Podstawowe informacje: lokalizacja: ponikwa, gmina Garbatka Letnisko, powiat kozienicki, województwo mazowieckie...

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł54,97 m² 15 463 zł/m²

Dominika Jaszczak

Dominika Jaszczak

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie - przestrzeń idealna dla singla lub pary. W pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Dwupokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł198,40 m² 17 137,10 zł/m²

Dominika Jaszczak

Dominika Jaszczak

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Przestronny apartament o powierzchni 198,4 m , idealny dla dużej rodziny lub osób, które potrzebują komfortowej przestrzeni do życia...

Szczegóły ogłoszenia

558 600 zł1 862 m² 300 zł/m²

Adam Sieniawski

Adam Sieniawski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W błoniu przy ul. Passowskiej Działka położona jest w Błoniu, przy ul. Passowskiej 15, w gminie Błonie, w powiecie...

Szczegóły ogłoszenia

805 000 zł36,70 m² 21 934,60 zł/m²

Kacper Rałowiec

Kacper Rałowiec

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pok. | do wprowadzenia | klima | Triton Park | Przed prezentacja koniecznie zapoznaj się z wirtualnym spacerem po mieszkaniu. Szukasz mieszkania, które...

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł7 262 m² 172,13 zł/m²

Adam Sieniawski

Adam Sieniawski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa nad soliną W zawozie Działka położona jest w miejscowości Zawóz, w gminie Solina, w jednym z najbardziej...

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł148,54 m² 26 928,77 zł/m²

Mikołaj Rałowiec

Mikołaj Rałowiec

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zdjęcia to przykładowa wizualizacja! Ostatni Ekskluzywny Apartament w Butikowej Inwestycji Górska 32 - Zamieszkaj w Luksusie Obok Łazienek...

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł64,38 m² 11 789,38 zł/m²

Bartosz Olszewski

Bartosz Olszewski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy, gotowe do wprowadzenia. Umów się na prezentacje i przekonaj o wyjątkowości oferty...

Szczegóły ogłoszenia

683 943 zł57 m² 11 999 zł/m²

Andrzej Woinski

Andrzej Woinski

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe (ul. Opinogórska 1) Najważniejsze informacje: powierzchnia: 57 m2 Piętro: 2 z 5 (winda) ul....

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł58,52 m² 10 509,23 zł/m²

Mikołaj Rałowiec

Mikołaj Rałowiec

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, gotowe do wprowadzenia. Umów się na prezentacje i przekonaj o wyjątkowości oferty i samego...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 238 m² 169,79 zł/m²

Tomasz Szwangruber

Tomasz Szwangruber

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe Działki na Sprzedaż na Mazurach - Idealne Miejsce dla Miłośników Natury i Spokoju Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową...

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł57 m² 14 736,84 zł/m²

Katarzyna Nowakowska

Katarzyna Nowakowska

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Warszawa, praga Południe, ul. Umińskiego 20 metraż: 57 m2 piętro: 6 z 15 pełna własność,...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,70 m² 13 786,98 zł/m²

Adam Sieniawski

Adam Sieniawski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pok | balkon | Bielany | Wawrzyszew | 50,7 m2 Przed prezentacja koniecznie zapoznaj się z wirtualnym spacerem po mieszkaniu. Szukasz mieszkania...

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł51,80 m² 16 795,37 zł/m²

Dominika Jaszczak

Dominika Jaszczak

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie wykończone w dobrym standardzie, idealne dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie. Lokal jest odświeżony, gotowy do wprowadzenia...

Szczegóły ogłoszenia

1 060 880 zł71,20 m² 14 900 zł/m²

Andrzej Woinski

Andrzej Woinski

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Warszawa, ochota, ul. Władysława Korotyńskiego 19a metraż: 65,30 mkw piętro: 11 z 12 spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu z kw,...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł15 992 m² 37,46 zł/m²

Kacper Rałowiec

Kacper Rałowiec

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość na sprzedaż składającą się z dwóch działek. Działki budowlane położone są...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 000 zł66,92 m² 12 328,15 zł/m²

Grzegorz Sałek

Grzegorz Sałek

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Property In jako wyłączony przedstawiciel dewelopera ma zaszczyt zaprezentować nowe mieszkania na sprzedaż. Reprezentujemy dewelopera...

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł34,69 m² 18 449,12 zł/m²

Adam Sieniawski

Adam Sieniawski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy blisko stacji metra Młynów Warszawa, wola, ul. Górczewska Dwupokojowe mieszkanie metraż: 34,69 m2 piętro: 1...

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52 m² 17 288,46 zł/m²

Kacper Rałowiec

Kacper Rałowiec

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przed prezentacją zapoznaj się z wirtualnym spacerem po nieruchomości. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m położone na kameralnym,...

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł124 m² 11 209,68 zł/m²

Mikołaj Rałowiec

Mikołaj Rałowiec

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom w stanie deweloperskim z działką. Warszawa, włochy, ul. Katalogowa 15 metraż: 124 mkw pow.działki: 620 mkw pełna własność gruntu...

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł68,50 m² 18 817,52 zł/m²

Mikołaj Rałowiec

Mikołaj Rałowiec

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przed prezentacją zapoznaj się z wirtualnym spacerem po nieruchomości. Komfortowe i przestronne mieszkanie idealne dla rodziny, pary lub osób...

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł3 931 m² 80,13 zł/m²

Tomasz Szwangruber

Tomasz Szwangruber

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: kosewo Górne, gmina Mrągowo, woj. warmińsko-mazurskie. Opis nieruchomości: sprzedam atrakcyjną działkę o powierzchni 3931 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

678 150 zł4 521 m² 150 zł/m²

Tomasz Szwangruber

Tomasz Szwangruber

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka na Mazurach - Trygort k. Węgorzewa (blisko jeziora Mamry) Zapraszam do zakupu malowniczo położonej działki w sercu Mazur,...